Majdanpek porazio Borsko jezero!

0
358

Rukometaši Majdanpeka su u svojoj hali dokečali ekipu Borskog jezera i upisali svoju prvu pobedu u okviru PRL „Istok“. Na kraju je semafor pokazao 40:27 (16:11).

Igrači Milorada Palevića nisu ni u jednom trenutku dozvolili Boranima da dođu do vođstva i kako je vreme teklo prednost je rasla iz minuta u minut. U 12. minutu je bilo 6:3 a potom i 9:6. Obe ekipe su imale po minut odmora u prvom poluvremenu a kao bolja pokazala se domaća koja na veliki odmor nosi 16:11.

U drugom poluvremenu je već bilo sve jasno. Domaćin je pojačao ritam i u 48. minutu je već bilo jasno da će bodovi pripasti Majdanpeku (30:20). Bor je totalno potonuo, nisu imali ideju za rastrčanog domaćina te je na kraju pobedu zaslužio Majdanpek.

Najefikasniji kod gostiju bio je Vuk Žunkejević sa 6 golova dok je isto toliko upisao i njegov kolega Mateja Dučić. U domaćoj ekipi istakao se Ognjen Vasović sa 11 golova i time je proglašen za igrača utakmice.

07.11.2021. od 20:00 časova ekipa Bora je ugostila Majdanpek i slavil pobedu 36:31 (14:15)