Rudar II porazio Borsko jezero – Genić ponovo začarao gol!

0
459

Mladi rukometaši Rudara iz Kostolca su se u subotu uputili ka Boru gde su imali utakmicu sa ekipom Borskog jezera.

Gosti su ovde bili favoriti te su to i na kraju opravdali. Nakon šezdesetominutne borbe igrači Vladimira Lazića su ubeležili pobedu 18:31 (9:14).

Ni u jednom trenutku igrači Saše Dučića nisu zapretili Kostolčanima a u 8. minutu je već bilo 2:6. Morao je trener domaće ekipe da zatraži tajm – aut u 12. minutu kako bi konsolidovao svoju ekipu ali ni to nije dalo rezultata. Nastavili su gosti da rešetaju gol domaćina i na poluvreme otišli sa 9:14.

U drugom poluvremenu smo gledali potpuno istu igru obe ekipe. Borsko jezero je pokušavalo da napadne ali su Kostolčani pametno odbijali svaki napad i u 50. minutu je bilo 16:24 gde smo mogli da pretpostavimo kome će pripasti bodovi. Na kraju je bilo visokih 18:31.

Kod domaćina najefikasniji je bio kapiten Nikola Avramović sa 4 pogotka dok su goste do pobede sa po 6 golova vukli Milun Popović i Mateja Milenković. Ponovo je za igrača utakmice proglašen mladi golman Aleksandar Genić koji je zaključao svoj gol a Borsko jezero nije imalo leka za njega.