Mladi radnik vezao 12. pobedu u nizu!

0
524

Gde su stali u prošlom, nastavili su Požarevljani u ovom 13. kolu Prve lige „Istok“ – grupa A. Mladi radnik je u svojoj hali dočekao mladu ekipu Borskog Jezera iz Bora i posle 60 minuta slavila ubedljivo rezultatom 41:24 (20:10).

Već u 9. minutu je bilo 10:1 gde smo već mogli da pretpostavimo kako će teći dalji tok. Nisu dodavali gas domaći, brzo je Nenad Živković odradio rotaciju i omogućio mlađim igračima da se bore sa Boranima. Na mali odmor se odlazi sa 20:10.

U drugom poluvremenu ista pesma. Držali su domaći odstojanje i u 47. minutu je moglo zvanično da se kaže da bodovi ostaju u Požarevcu gde se beleži 12. pobeda u nizu.

Kod gostiju najefikasniji je bio Leon Maksuti sa 6 pogodaka dok je domaćina do pobede vodio Uroš Pavlović sa 9 golova.