Lavovi porazili Crvenku – Zejak napustio klub!

0
611

Rukometaši Crvenke su u svojoj hali dočekali Lavove iz Beograda te su poraženi rezultatom 30:31 (15:20).

Gosti su bili vrlo raspoloženi za igru te nisu dozvolili „Vevericama“ da steknu vođstvo na ovoj utakmici. Na polovini prvog poluvremena je bilo 6:11 a Zejak je već tražio minut odmora. Dobro su se držali gosti i nisu popustili ni u napadu a ni u odbrani da bi se na veliki odmor otišlo sa 15:20.

Zoran Todić nije dozvolio svojim igračima da se opuste te su nastavili da rešetaju Crvenčane. U 45. minutu je već bilo 20:27 a u poslednjim minutima se budi domaćin i uspeva da smanji na -1. Praštalo je pogodio za +2 i tu je već bilo jasno da Crvenka neće moći do boda. Na kraju zaslužena pobeda beogradskog sastava 30:31.

Najefikasniji u domaćem sastavu bio je Vojin Čabrilo sa 8 golova dok je Lavove do pobede vodio Aleksandar Antić sa 9 golova. Za igrača utakmice proglašen je kapiten Mateja Milošević koji je bio precizan 7 puta.

Kako Rukometni Žurnal saznaje nakon utakmice je doneta odluka da Vladimir Zejak više ne bude trener Crvenke.