Veselin Jelić doneo bod Hajduk Veljku u Vlasotincu!

0
297

Vlasotince i Hajduk Veljko su odigrali sigurno najzanimljiviju utakmicu u okviru 14. kola Super B lige „Istok – Zapad“. Najrealniji ishod je bio podela bodova a rezultat je bio 24:24 (10:13).

Rukometaši iz Negotina su sjajno krenuli i poveli sa 0:3. Brzo su se vratili Vlasotinčani i u 10. minutu vode sa 4:3. U 25. minutu sledi pad domaćina što gosti iz Krajine koriste i na odmor nose +3 (10:13).

Tokom celog drugog poluvremena su Negotinci održavali prednost ali je Vlasotince stalno pretilo. Veliki kambek sledi u 55. minutu (23:22) gde Brložanović traži minut odmora. Tražilo se ko će da uputi poslednji šut pri 24:23 a to čini Veselin Jelić i donosi Negotincima veliki bod.

Što se tiče najefikasnijih igrača, to je bio kod gostiju Stefan Jovanović sa 6 golova dok je ekipu sa juga Srbije do pobede vodio Nebojša Jocić sa 7 golova dok je igrač utakmice bio Nikola Filipović koji je postigao 6 golova.