Buzećani prejaki za Senj!

0
342

Napeta utakmica u kojoj se niko nije previše rezultatski odvajao odlučena sjajnom serijom Buzećana početkom drugog poluvremena. Iako su Senjani uspeli da anuliraju prednost gostiju nisu imali snage za potpuni preokret.

“Gol za gol” igralo se celo prvo poluvreme, a domaćini su u 17. minutu pogotkom Krmpotića imali i +2. Međutim, prvo poluvreme pripalo je Buzećanima koji odlaze na odmor s golom prednosti (11:12).

Drugo poluvreme bilo je ključno za pobedu gostiju u kom su serijom 4:0 pobegli domaćinu na 14:18. Predvodnik te serije bio je Valković koji je postigao tri od četiri pogotka. Domaćini se u život vraćaju preko sjajnog Barbića i Cvjetkovića te u 49. minutu na semaforu stoji 20:20. U poslednjih deset minuta Senj je postigao samo četiri pogotka, a Valković i Jakac na samom kraju utakmice donose pobedu gostima.