Super B liga (Ž) – Temerin niže pobede, pao i beogradski Radnički!

0
378

Novajlija u Super B ligi, Temerin igra sjajno. Igračice Jovana Risovića su u okviru 9. kola gostovale u Beogradu kod ekipe Radničkog i slavile veliku pobedu 23:26 (10:16).

Igračica Radničkog Zelić je otvorila utakmicu a zatim gošće ulaze u željeni ritam i polako se rezultatski odvajaju. Na sredini prvog dela bilo je 4:7 da bi se na kratko Radnički vratio u utakmicu (6:7). Ponovo su se rastrčale gošće i na odmor nose velikih +6.

U drugom poluvremenu se vodila velika borba. Na teren kao da je istrčala neka druga ekipa Radničkog. Dozirale su a zatim 3 minuta pre kraja stegle svoje redove gde gošće jednostavno nisu imale leka. U 58. minutu je domaćin imao šansu da zapreti ali ponovo slede tehničke greške i sa 23:24 gošće odlaze na 23:26 i rešavaju pitanje pobednika za trenutno 2. mesto na tabeli.

SU ŽR RADNIČKI – ŽRK TEMERIN 23:26 (10:16)

Orović 1, Petković 2, Ignjatović 3, Živković 1, Radonjić 5, Jovanović 5, Zelić 6.

Blitva 1, Išpanović 3, Đilas 1, Miković 1, Knežević 8, Vasiljević 1, Telečki 5, Mitić 6.