Super B liga (M) – Kikinda Grindex u velikom derbiju porazila Inđiju!

0
299

Rukometaši Inđije su u svojoj hali u derbiju 9. kola dočekali Kikindu Grindex koja je slavila veliku pobedu 24:25 (13:15).

Darko Trivković je znao da će ovo biti veliki izazov za njegovu ekipu. Nešto su lošije krenuli i Kikinda ima u 12. minutu 1:6. Ubrzo su se domaći konsolidovali da bi na odmor otišli sa -2.

U drugom poluvremenu je Kikinda totalno posustala. Od 40. do 46. minuta domaćin pogađa u seriji i sa 17:19 dolazi na 21:19. Posle 50. minuta se bude gosti i ponovo preuzimaju vođstvo koje održavaju do kraja utakmice i slave vrlo bitnu pobedu.

RK INĐIJA – RK KIKINDA GRINDEX 24:25 (13:15)

Draško Mladenko 2, Mašić 3, Abramović 3, Grozdić 2, Vušurović 1, Radovanović 5, Bogojević 8.

Lisica 4, Trninić 1, Gamber 1, Vrgović 3, Tatari 3, Stojanović 3, Jovanović 7, Bošković 3.