Rovinj porazio Senj!

0
241

Rukometaši Senja gostovali su ovog vikenda u Rovinju gde su glatko poraženi od ekipe Darija Jagića. Trener Rovinja mora biti zadovoljan jer je prvo poluvreme pokazalo dominaciju i vrhunsku rovinjsku odbranu.

Naime, prvi gol Senja pao je u 16. minutu, kad je već bilo 5:0 za Rovinj, a do odmora Senjani su postigli tek četiri. Semafor je pokazivao 16:4 i bilo je jasno da je drugo poluvreme samo odrađivanje posla koje se na kraju okončalo i prihvatljivo za Senj.

Najbolji u domaćim redovima su, uz golmane Modrušana i Marasa, bili Vito Trojanović i Toni Masaroto koji su postigli pet golova, dok je četiri dodao Dejan Pavlov. S druge strane, David Stipetić je postigao osam golova.