Nexe opravdalo ulogu favorita protiv Dubrave!

0
263

U Našicama je odigrana zaostala utakmica Paket24 Premijer Lige – Lige A između Nexea i Dubrave. Domaćin je pred oko 400 gledalaca uverljivo slavio protiv gostiju iz Zagreba. Nakon šezdeset minuta, semafor je pokazivao 38:20.

Dubrava je dobro ušla u utakmicu. Povela je i do 10. minuta imala vođstvo nekoliko puta, u jednom trenutku i dva razlike. Ali nakon toga Nexe polako počinje da hvata pravi ritam i do kraja poluvremena odlazi na 7 razlike (19:12).

U drugom delu utakmice Nexe ni malo ne posustaje. U 36. minutu pogotkom Doriana Markušića dolaze na deset razlike. Ekipa Kreša Ivankovića samo je još jednom uspela da smanji svoj zaostatak na jednocifren broj, ali nakon toga prednost Nexea samo raste i dolaze na +18. Dubravu su ostavili na samo osam golova u drugom poluvremenu.

Fran Mileta sa sedam golova bio najbolji strelac Nexea. Kod Dubrave najprecizniji Ivan Barbić koji je postigao pet golova iz pet pokušaja.