Morava slavila protiv Jedinstva 1974!

0
269

Rukometaši Morave iz Velike Plane su ovog vikenda odigrali vrlo zanimljivu utakmicu u svojoj hali protiv Jedinstva 1974 iz Krnjeva. Morava je bila „gost“ i slavila je pobedu 26:29 (14:13).

Dobro su igrači Zorana Čupića otvorili utakmicu i poveli 9:8. Održavali su odstojanje sve do kraja prvog poluvremena kada semafor pokazuje 14:13.

Kabić je promešao karte u drugom poluvremenu i Morava igra u svom ritmu u poslednjih 10 minuta. Vredi napomenuti da je domaćin imao prednost 19:15 i to je prokockao. Morava u 57. minutu rešava pitanje pobednika da bi na kraju semafor pokazao 26:29.

Vredi napomenuti da je trener domaće ekipe burno reagovao nakon direktnog crvenog  kartona koji je golman zaslužio te je dobio plavi karton (pisana prijava).

U domaćem sastavu je najefikasniji bio Uroš Ristić sa 9 golova dok je goste do pobede vukao Vladimir Antić takođe sa 9 golova. On je bio igrač utakmice.