Superliga plej – aut (M) – Dubočica 54 prejaka za Ub!

0
239

Rukometaši Uba su u Leskovcu mogli da potvrde učešće u baražu ali se „Vukovi“ nisu dali i slavili su pobedu 37:32 (19:13) koja dodatno komplikuje situaciju na tabeli. Dubočica 54 je slavila sa 37:32 (19:13).

Rukometaši Uba su parirali domaćinu samo 20ak minuta a potom Dubočica ulazi u željeni ritam i i odlazi na 12:9. To je u potpunosti poremetilo goste i u 26. minutu dozvoljavaju ponovo Dubočici da se raspuca i sa 14:12 ode na 18:12. Već je bilo jasno kakav će epilog biti. Do kraja prvog dela pogodili su Milić za 18:13 a zatim je Pavlović M. uzvratio za 19:13.

U drugom poluvremenu je Ub bio mnogo bolji. Iako je prednost u jednom trenutku bila i +10 za domaćina, gosti su se konsolidovali i serijom od 5 golova su smanjili zaostatak na 34:29. Već je bilo kasno za bilo šta i na kraju Dubočica 54 slavi veliku pobedu sa 37:32.

RK DUBOČICA 54 – RK UB 37:32 (19:13)

L. Pavlović 1, M. Milićević 2, Radulović 8, Trajković 2, Atanasković 1, Ristović 9, M. Pavlović 5, Milošević 3, Anđelković 6, Kocić (4/15 odbrane), Arđelan (8/29 odbrana).

Milić 10, Krejović 5, Mandić 1, Žarković M. 4, Praščević 3, Stolić 2, Terzić 1, Panovski 6, Maksović (4/21 odbrane), Mrdović (1/12 odbrana), Leontijević (2/11 odbrane).