Memorijalni turnir “Mile Neškoski 2023” – Prilep bolji od Struge, Dubočica 54 porazila Skoplje!

0
494

Rukometaši Prilepa savladali su prvog dana Memorijalnog turnira „Mile Neškoski“ ekipu Struge sa 28:24.

Na početku meča Stružani su u dva navrata vodili, a potom je gotovo sve išlo u korist domaćih. Prilep je brzo preokrenuo rezultat u svoju korist i počeo da rešeta gol Struge a na poluvreme se otišlo ​​sa 17:10.

U drugom poluvremenu Prilepčani su još pojačali tempo i nastavili da bombarduju gol gostiju. Najveću prednost imali su u 43. minutu (23:14), ali su se do kraja opustili te omogućili Stružanima da ublaže poraz, za ​​konačnih 28:24.

U vrlo zanimljivoj utakmici sa pregršt golova Dubočica 54 je savladala Skoplje 24:36 (11:13).