Budućnost slavila protiv Dalmatinca!

0
291

Rukometaši Budućnosti iz Alibunara nisu imali težak posao protiv ekipe Dalmatinca iz Riđice koja je na ovo gostovanje došla sa svega 7 igrača.

Od samog početka u Banatskom Karlovcu nije bilo neizvesnosti. 10 igrača Budućnosti je znalo kako da rasporedi snagu i porazi devetoplasiranog Dalmatinca.

Što se tiče utakmice bilo je nezivesno svega 10ak minuta. Stefan Rošu je ušao sa klupe i predvodio svoju ekipu tokom celog meča. Do poluvremena ekipa iz Alibunara je napravila 21:12 gde je utakmica bila rešena.

U drugom delu gosti nisu imali nikakve šanse te je na kraju ubedljivo slavila ekipe Budućnosti 39:21.

U malobrojnoj gostujućoj ekipi kapiten Marko Vojvodić je postigao 6 golova. Kod domaćina Nemanja Mladenović je bio precizan 9 puta, Branislav Lekić se upisivao u listu strelaca 8 puta a po 7 golova su postigli Aleksandar Jovanović i trener – igrač Stefan Rošu.