Vlasotince porazilo Mokru Goru!

0
145

Rukometaši Mokre Gore su u Novom Pazaru dočekali ekipu Vlasotinca. I posle 10 odigranih utakmica igrači Srđana Utvića nemaju pobedu a ovoga puta poraženi su 27:29 (13:17).

Vlasotinčani su se trenutno u sredini tabele. Dobro su igrači Spiridona Boškovića počeli i posle 15 minuta igre imali 4:7. Domaćin je brzo uzvratio i smanjio na -1 (8:9) a zatim ponovo gosti ulaze u nešto jači ritam i u 24. minutu imaju +3 (10:13). Ostalo je još malo do kraja prvog dela a Mokra Gora beleži veliki pad te Vlasotince odlazi na odmor sa solidnom zalihom 13:17.

Tokom celog drugog poluvremena su gosti držali odstojanje. U pojedinim trenucima Mokra Gora je zapretila (20:21) a zatim ponovo raspoloženi gosti pojačavaju ritam i odlaze na 22:27. Činilo se da je tu kraj. Ipak, igrači iz Zubinog Potoka smanjuju na 25:27 dok se u poslednji minut ulazi sa 27:28. Imali su šansu domaći da izjednače ali jednostavno snage nije bilo. Vlasotince koristi ponovni pad u igri Mokre Gore, postiže poslednji gol te stavlja tačnu na ovu utakmicu a semafor je pokazao 27:29.

Kod domaćina je ponovo standardno dobar bio Nemanja Aleksić sa 12 golova dok je Vlasotinčane do pobede vodio Nikola Filipović sa 10 golova. Igrač utakmice bio je golman Boban Ivanovski.