Udarnik porazio Karlovac!

0
223

Rukometašice Udarnika uverljivom pobedom u Karlovcu stigle su do šeste ovosezonske pobede. Gostovanje kod ŠR Karlovac, Kurilovčanke su u svoju korist rešile s 30:20.

Prvih desetak minuta, domaće rukometašice imale su blagu rezultatsku prednost. Pogotkom Bernarde Mostarlić u 15. minutu, ekipa Udarnika po prvi put je povela (7:6), nakon čega više nije ispuštala prednost. Na odmor su igračice trenera Darija Zrnića otišle s dva gola prednosti (12:14), da bi u drugom delu do izražaja došao kvalitet Kurilovčanki koje su iz minuta u minut povećavale prednost, koja se zaustavila na najvećih +10.

Čak 11 igračica Udarnika upisalo se u listu strelaca, a najučinkovitije s pet gola bile su Nika Miletić, Bernarda Mostarlić i Marta Miletić.