Trimo Trebnje porazilo Ivančnu Goricu – Ristanović – Radojković – Stanojević sjajni!

0
338

Ekipa Trimo Trebnja, u kojoj igra Toše Ončev i tri srpska internacionalca ostvarila je treću pobedu u prvenstvu Slovenije nakon što je savladala ekipu Ivančne Gorice sa 30:27.

Toše Ončev je još jednom doprineo pobedi svog tima sa tri gola i bio pouzdan strelac iz sedmeraca.

Trimo je imao konstantno vođstvo, a na poluvreme je otišao sa prednošću od 16:12. U nastavku su bez većih problema priveli meč kraju za savršen početak sezone.

Mihajlo Radojković je postigao 5 golova dok je njegov mađi kolega iz Niša postigao 3 gola. Radivoje Ristanović je imao 8 intervencija.

Nakon tri kola Trimo je na prvoj poziciji sa šest bodova prednosti ispred Slovana i Celja. U sledećem kolu Ončev i njegovi saigrači gostuju u Mariboru.