Treća liga Vojvodine (M) – Metaloplastika 2021 postigla 65 golova protiv Srema!

0
549

Filijala šabačke Metaloplastike, Metaloplastika 2021 iz Klenka je je u Šapcu u hali “Zorka” dočekala Srem SM iz Sremske Mitroviće u okviru Treće lige “Vojvodina” grupa B i slavila pobedu sa neverovatnih 65:21 (33:10).

Mlada Četa Miodraga Kažića je nastupila sa svih 16 igrača dok su gosti doputovali sa tek 8 igrača što ih je puno koštalo.

Što se tiče same utakmice, igralo se gol za gol oko 5 minuta a potom mladi Šapčani stupaju na scenu. Polako su počeli da grade prednost i sa 16:9 odlaze na neverovatnih 31:9 da bi se na odmor otišlo sa 33:10.

U drugom poluvremenu ponovo još jedna velika serija. U 32. minutu je bilo 34:11 a potom u 34. na semaforu stoji 39:11 gde je već sve jasno. Gosti jednostavno nisu imali snage da pariraju brzonogim Šapčanima te na kraju semafor pokazuje 65:21!

U domaćem sastavu se samo jedan igrač nije upisao u listu strelaca (ne računajući golmane) a najefikasniji je bio Strahinja Stanojlović sa 10 golova. Igrač utakmice bio je Đorđe Živanović koji je postigao 8 golova.

Kod gostiju je Uroš Dragojlović bio najefikasniji sa 8 golova.