Superliga (Ž) – ŽORK Jagodina prejaka za Naisu!

0
168

Rukometašice Naise glatko su poražene u 14. kolu Super lige od ekipe Jagodine sa 24:14 (13:9).

Utisak je da je Naisa u utakmicu ušla sa previše respekta, što je domaća ekipa znalački iskoristila i već za 10-ak minuta napravila pristojnu prednost, 5:1. Naisa jednostavno nije imala svoj dan, tako da nije uspela da ozbiljnije ugrozi prednost Jagodine. Na poluvremenu je tim iz Niša zaostajao upravo ta četiri gola, ali u drugom delu domaćin je vrlo brzo otklonio sve dileme oko pobednika. Bodovi su ostali u Jagodini uz ubedljivu pobedu domaćina, 24:14.

ŽORK JAGODINA – ŽRK NAISA 24:24 (13:9)

Adžić 7, Mitrović 2, Simatović 2, Sukur 4, Gugač 2, Fajfrić 2, Anđušić 4, Petrić 1, Radivojević (1/1 odbrana), Simić (9/22 odbrana).

Konatar 2, Milošević 1, Čočaj 5, J. Stojanović 2, B. Stojanović 1, Knežević 3, Nedeljković (6/19 odbrana), Ivanović (1/12 odbrana).