Superliga (Ž) – Železničar prejak za Bekament BB!

0
199

Rukometašice Železničara su na svom terenu u Inđiji dočekale Bekament BB i slavile veliku pobedu sa 27:21 (13:12).

Jako loše je krenula četa Vlade Šimičića i Aranđelovčanke odlaze na 1:4. Nije puno trebalo domaćinu da se konsoliduje i u 13. minutu je već 6:6. Do 26. minuta su se držale gošće a potom sledi nalet Železničara koji pravi preokret i na odmor ide sa 13:12.

U drugom poluvremenu poptuno su stale Aranđelovčanke. U 34. minutu je bilo 16:12 a zatim nakon 10ak minuta i 20:15 gde je moglo da se nasluti u kom će pravcu otići ova utakmica. Bekament nije mogao da se vrati u egal i na kraju je izgubio sa 27:21.

ŽELEZNIČAR – BEKAMENT BB 27:21 (13:12)

Čavrić 1, Vujnović 3, Obrenović 4, Tabak 2, Avramović 1, Lovrić 1, Kocić 6, Otašević 3, Bakša 1, Agbaba 5, Činku (5/9 odbrana), Vasiljković (13/30 odbrana).

Anić 8, Petrović 1, Malenović 1, Mirković 1, Ivković 2, Simić 4, Radojičić 1, Tomković 3, Cvetković (5/16 odbrana), Kostić (4/20 odbrane).