Superliga plej – aut (Ž) – Naisa porazila Bekament BB!

0
157

Rukometašice Naise opravdale su ulogu favorita i još jednom, u kratkom vremenskom periodu slavile protiv ekipe Bekamenta, 30:26 (17:12).

Već u 7. minutu Naisa je vodila sa 6:2 i kao da je pitanje protivnika već tada bilo rešeno. Do odmora, Naisa je dodatno uvećala prednost, 17:12.

U redovima Naise prednjačile su po efikasnosti Olivera Nikolić, Jelena Stojanović i Jelena Knežević.

Kako su zatvorile prvo, tako su otvorile drugo poluvreme i gošćama iz Aranđelovca nisu dale nikakvu šansu da se vrate u meč. Odlična je na golu bila i Katarina Ivanović koja je proglašena i za igračicu utakmice. U samom finišu Bekament je sa 3 gola uspeo samo da ublaži poraz pa je utakmica završena pobedom Naise 30:26.

Niš, hala „Čair“, Gledalaca 150. Sudije: Vojislav Crnjanski, Nikodin Bubanja (Bačka Palanka). Sedmerci: Naisa 4 (4), Bekament 6 (5). Isključenja: Naisa 10 minuta, Bekament 8 minuta.

ŽRK NAISA: Nedeljković, Ivanović, M.Nedeljković, Konatar 2, Milošević 1, Čočaj 3, Đorđević Zdravković 1, A.Ranđelović, P.Ranđelović, J.Stojanović 7, Nikolić 8, Grujić 1, Bukurić, B.Stojanović 1, Knežević 6.

ŽRK BEKAMENT: Cvetković, Kostić, Mikić 2, Radojičić, Petrović 3, Malenović 1, Mirković 1, Armuš, Ivković 9, Simić 4, Agatunović, Đ.Radojičić 6, Rajović, Dragović.