Superliga (Ž) – Medicinar savladao Napredak i izborio plej – of!

0
169

Rukometašice Medicinara odigrale su vrlo bitnu utakmicu u poslednjem kolu regularnog dela prvenstva protiv kruševačkog Napretka 12 i slavile veliku pobedu 31:22 (14:13) koja znači plej – of.

Rukometašice Nenada Tešića znale su da će ovo biti vrlo teška utakmica i njoj su pristupile svim raspoloživim snagama. Kruševljankama „gori“ pod nogama tako da su i one tražile dva boda na ovoj utakmici. Tokom celog prvog poluvremena gledali smo rezultatsku klackalicu da bi potom domaćin pred sam kraj prvog dela pojačao ritam i na odmor otišao sa +1.

U drugom poluvremenu igra Napretka se potpuno raspala. Držale su se gošće sve do 50. minuta a zatim je Medicinar ušao u seriju golova i sa 24:21 otišao na 29:21 i tako rešio sve dileme. Na kraju 31:22.

ŽRK MEDICINAR – GŽRK NAPREDAK 12 31:22 (14:13)

Jovanović 8, Radić 3, A.Vasić 4, Lacković 3, T.Vasić 1, Blagojević 5, Mandić 4, Rakić 3.

Stekić 1, Radović 3, Nikolić 9, Simonović 7, Tomić 2.