Superliga (Ž) – Jagodina posle preokreta slavila u Novom Sadu!

0
222

Rukometašice ŽORK Jagodine su nastavile da nižu pobede u Superligi. U Novom Sadu su u okviru 17. kola izabranice Dragana Markova savladale Vojvodinu rezultatom 19:21 (11:10).

Iako se očekivalo da Jagodina rutinski reši utakmicu u svoju korist, ipak Vojvodina to nije dozvolila. Povela je prvo „Voša“ a zatim i gošće da bi se potom igralo gol za gol. U 29. minutu je Ćetković dva puta pogodila i preokrenula rezultat u korist svoje ekipe te se na odmor ide sa 11:10.

U drugom poluvremenu je nastavljeno u istom ritmu. Tek u 56. minutu je Jagodina pojačala ritam i slomila otpor domaćina. Sa 18:18 šampionke odlaze na 18:21 i rešavaju pitanje pobednika. Ćetković je uspela da smanji zaostatak na 19:21 gde se završava utakmica.

VOJVODINA – JAGODINA 19:21 (11:10)

Ćetković 7, Mijailović 1, Golušin 2, Gramatova 2, Todorovski 3, Novosel 1, Bahun 1, Drinić 2, Bulatović (4/24 odbrane).

Adžić 8, Stefanoska 2, Mitrović 4, Sukur 2, Gugač 2, Fajfrić 2, Bogunović 1, Radivojević (3/7 odbrane), Simić (9/23 odbrana).