Superliga plej – aut (Ž) – Vojvodina i pored pobede ispala iz takmičenja!

0
209

Rukometašice Vojvodine su gostovale u Novoj Pazovi u poslednjem kolu plej – ofa Superlige i uprkos pobedi nisu mogle da obezbede baraž gde bi postojala nada da ostanu u eliti. Pred oko stotinak gledalaca je četa Igora Nikolića slavila u Novoj Pazovi pobedu rezultatom 26:29 (10:13).

Mladost je već 3-4 kola u sigurnoj zoni te je Zelić stalno rotirao. Vojvodini je gorelo pod nogama te Nikolić nije smeo toliko da se opusti i u Novu Pazovu je stigao apsolutno „naoštren“. To se videlo posle 7 minuta igre kada gošće vode 1:4. Na kratko su se domaće vratile u egal a potom ponovo sledi nalet Novosađanki gde u 16. minutu semafor pokazuje 4:8. U 25. minutu ponovo Mladost preti i dolazi do izjednačenja (9:9) da bi na odmor gošće otišle sa +3-

U drugom delu je trebalo 10ak minuta Vojvodini da se totalno odlepi od domaćina (12:18) i polako najavi pobedu. U nastavu se igralo u ritmu gol za gol a u jednom momentu je Mladost napala i na kraju je semafor pokazao 26:29.

ŽRK MLADOST NP – ŽRK VOJVODINA 26:29 (10:13)

Paunić 5, Ćazić 6, Stevanović 3, Radaković 1, Ćurčin 2, Lazarević 7, Vučetić 2, Jotić (4/17 odbrane), Rajković (5/21 odbrana).

Ćetković 10, Golušin 4, Todorovski 6, Novosel 2, Bahun 5, Drinić 2, Bulatović (14/40 odbrana).