Superliga plej – aut (M) – Proleter ispustio pobedu protiv Crvene zvezde!

0
262

Rukometaši Crvene zvezde Primobet i Proletera odigrali su nerešeno 29:29 (16:16) u 3. kolu plej-auta Super lige Srbije.

Crveno-beli nisu uspeli da izbace iz glave i zaborave dešavanja od srede na prekinutom meču u Leskovcu. Nervoza se prenela i na meč protiv Proletera i bez povređenog Andrejevića i suspendovanih Bujišića i trenera Nedeljka Matića uspeli su da osvoje samo bod protiv poslednjeplasirane ekipe iz Zrenjanina.

Tokom čitavog meča Zvezda se mučila, iako je u 23. minutu stekla prednost od 13:10, nije uspela da sačuva prednost i na poluvreme se otišlo sa rezultatom 16:16.

U drugom poluvremenu ekipe su se smenjivale u vođstvu, a gosti su u završnicu ušli sa dva gola prednosti. Smogli su Zvezdini rukometaši snage da preko Kolundžića smanje, a onda i u poslednjim trenucima meča golom Panovskog dođu do izjednačenja i jednog boda – 29:29.

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET – PROLETER 29:29 (16:16)

Beograd – Dvorana: SC Šumice. Gledalaca: 100. Sudije: Goran Kovač i Srđan Milosavljević. Isključenja: Crvena zvezda 10, Proleter 10 minuta. Sedmerci: Crvena zvezda 4(3), Proleter 4(3).

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET: S.Radovanović 2, Horvat, Nenadić 4(2), Urta 1, Bogunović, Majes 1, Matičić 6(1), Šmigić, N.Radovanović, Šljukić 5, Pavlović 2, Kolundžić 4, Panovski 4, Kovačević. Trener: Nikola Jocić.

PROLETER: Čolović, Bukvić 4, Meliava, Kečkeš, Ilić, Lazić 5(2), Đurašković 5(1), Đorđević, Sekulić 1, Radisavljević 8, Breti, Milošević 2, Kovačević, Došen, Živković 4. Trener: Miljan Stanić.