Superliga Makedonije (M) – Eurofarm Pelister prejak za Butel!

0
167

Ekipa Eurofarm Pelistera brzo je zaboravila poraz od Vardara u Skoplju i pred svojom publikom rutinski je savladala Butel sa 30:22 (14:9) i vratila se na 1. poziciju u plej-ofu Super lige.

Gosti iz Skoplja bili su ravnopravan protivnik samo na startu meča. Nakon što je Subaševski u sedmom minutu izjednačio na 3:3, Pelister je krenuo u niz i sa četiri vezana gola otišao na 7:3. Šampion je dugo čuvao prednost od četiri gola, a na samom kraju poluvremena golom Peševskog prvi put je poveo sa +5 (14:9), rezultatom kojim je otišao na odmor.

U drugo poluvreme, Eurofarm Pelister je krenuo još jače i poveo sa osam golova razlike (18:10), a nakon što je pitanje pobednika već bilo rešeno, Angelovski je dao šansu rukometašima koji su opravdali njegovo poverenje.