Superliga (M) – Vojvodina protutnjala kroz Vranje!

0
251

Rukometaši Vojvodine su ponovo porazili „fenjeraša“, ekipu Vranja 1957 a ovoga puta rezultat je bio 20:41 (9:19).

Četa Borisa Rojevića je doputovala na jug Srbije kako bi odigrala što bolje i to su Novosađani uradili. Posle 6 minuta igre bilo je 1:4 a zatim i 3:9 gde je bilo jasno da igrači Đorđa Teodorovića neće moći da se nose sa višestrukim šampionom. U 25. minutu je već bilo 5:16 da bi se na odmor otišlo sa 9:19.

U istom ritmu je nastavljeno i drugo poluvreme gde su oba trenera omogućila mlađim igračima da osete parket. U 41. minutu je bilo 12:26 da bi na kraju gosti iz Novog Sada slavili potpuno zasluženo sa 20:41.

RK VRANJE 1957 – RK VOJVODINA 20:41 (9:19)

Denković 1, Vasić 6, Pavlović 2, Stanojković 4, Čelica 1, Čekić 3, Dimitrijević 3, Gašić (8/48 odbrana).

Vorkapić 5, Aidi 4, Ratković 1, Milenković 7, Pušica 3, Rađenović 5, Pešić 2, Tomić 1, Rogan 2, Đorđić 5, Golubović 1, Puhovski 2, Nikolić 3, Lučin (6/19 odbrana), Draško (3/10 odbrane).