Superliga (M) – Proleter upisao prvu pobedu ove sezone!

0
381

Rukometaši Proletera su tek posle 15 kola Super lige uspeli da slave pobedu. Igrači Miljana Stanića savladali su Jugović rezultatom 31:30 (15:11).

Što se samog toka utakmice tiče, do 10. minuta smo gledali egal a potom Proleter pojačava ritam i odlazi na 8:4. U nastavku su pametno održavali odstojanje da bi na odmor otišli sa 15:11.

U nastavku je pala koncentracija domaćinu i posle 15 minuta igre na semaforu stoji 23:23. Igralo se gol za gol a Bukvić je doneo vrlo bitnu pobedu Proleteru.

PROLETER – JUGOVIĆ 31:30 (15:11)

Bukvić 6, Đurašković 5, Lazić 7, Radisavljević 1, Sekulić 7, Meseldžija 2, Knežević 3, Breti (8/33 odbrana).

Peić Tukuljac 3, Momčilović 11, Dragoljević 4, Vidojević 3, Rančić 1, Skuban 6, Ninkov 1, Barjaktarović 1, Gaćinović (7/26 odbrana), Dizdar (7/17 odbrana).