Superliga (M) – Partizan odneo bodove iz Zrenjanina!

0
220

Rukometaši Partizana su u sjajnom naletu. Igrači Đorđa Ćirkovića su slavili u Zrenjaninu protiv „fenjeraša“ sa 23:29 (10:14).

Gosti iz prestonice su dobro počeli utakmicu i preko Obradovića i Kovačevića poveli 0:3. Prvi gol za Proleter postigao je Lazić iz sedmerca da bi potom Partizan pojačao ritam i u 22. minutu vodio 6:10. U 26. minutu je bilo 8:12 a zatim su domaći uspeli da se konsoliduju i da se vrate na -4.

U drugom poluvremenu Zrenjaninci su dobro izgledali. Posle 6 minuta igre na semaforu je stojalo 14:16 i domaćin je imao šansu da zapreti. U nastavku se igralo gol za gol, Partizan se držao a zatim u 47. minutu (20:23) ulazi u seriju i odlazi na 20:26 gde rešava pitanje pobednika. U nastavku se nastavilo u ritmu gol za gol gde gosti slave sa 23:29.

Bukvić 2, Đurašković 3, Mikić 1, Lazić 7, Sekulić 4, Radisavljević 1, Milošević 1, Došen 2, Živković 1, Ćorović (3/14 odbrane), Ilić (1/11 odbrana +1 gol), Breti (3/11 odbrane).

Petrović 1, Šotić 1, Kojadinović 11, Zečević 2, Mićić 1, Obradović 5, Peštić 4, Kovačević 4, Marjanović (5/15 odbrana), Arsenić (4/16 odbrane).