Superliga (M) – Partizan dominantan protiv Obilića!

0
238

Rukometaši Partizana nadigrali su ekipu Obilića u okviru 14. kola Super lige – 25:39 (13:21).

Crno-beli su od prvog minuta nametnuli svoj ritam protivniku, već na poluvremenu imali veliku prednost, pa je trener Đorđe Ćirković mogao da “promeša karte“ i pruži šansu mladim igračima, koji su u dosadašnjem toku sezone imali manju minutažu.

Partizan je tako vezao peti trijumf i na zimsku pauzu odlazi sa treće ili četvrte pozicije na tabeli (zavisi od utakmice Dinamo-Vojvodina, koja će se tek odigrati).

Partizan je bez dileme bio favorit u ovom duelu i to je i pokazao. Obilić je samo u uvodnim minutima parirao crno-belima, koji su se vrlo brzo ,,odlepili“ i uvećavali prednost do maksimalnih +15 (23:38).

RK OBILIĆ – RK PARTIZAN 25:39

Ostojić 3, Gojković 1, Jestrović 3, Jovanović 3, Stojanović 3, Mandić 6, Sladić 5, Tasić (6/39 odbrana +1 gol).

Markatatos 1, Jović 3, Šotić 3, Arsić 2, Vesković 2, Kojadinović 7, Mićić 5, Popović 6, Peštić 5, Lazić 4, Kovačević 1, Mihajlov (5/11 odbrana), Beloševac (1/3 odbrana), Arsenić (9/24 odbrana).