Superliga (M) – Metaloplastika prejaka za Vranje 1957!

0
254

Metaloplastika je na otvaranju 15. kola Super lige ugostila Vranje 1957 i može se reći demolirala rezultatom 38:19 (19:10).

Pred oko 900 gledalaca su se „Plastičari“ sjajno pokazali i već posle 3 minuta igre vode 3:0. Činilo se da će ekipa sa juga Srbije uhvatiti ritam ali to se nije desilo. U 17. minutu je već bilo 10:5 da bi se na odmor otišlo sa 19:10.

Teodorović nije imao leka za svoj matični klub i već u 35. minutu Metaloplastika vodi sa 23:10. Maksić je prekinuo tu seriju u 35. minutu a zatim Dodić pogađa dva puta zaredom. Nova serija usledila je u 53. minutu kada domaćin vezuje 4 gola a na kraju semafor pokazuje visokih 38:19.

RK METALOPLASTIKA ELIXIR – RK VRANJE 1957 38:19 (19:10)

Dodić 6, Alilović 2, Mirković 3, Milovanović 3, Gavašelišvili 1, Damjanović 1, Pavlović U. 2, Brajović 4, Jovanović 1, Pavlović V. 2, Papović 3, Petrović 1, Simić 6, Dakić 3, Pavković (1/7 odbrana), Arsić (16/29 odbrana).

Rakić 1, Stevanović 1, Vasić 6, Pavlović 1, Stanojković 3, Stevović 1, Medić 1, Maksić 3, Dimitrijević 2, Gašić (4/22 odbrane), Španjević (4/24 odbrane).