Superliga (M) – Dubočica 54 odnela bodove iz Zrenjanina!

0
276

Rukometaši Dubočice 54 deklasirali su u Zrenjaninu ekipu Proletera rezultatom 20:33, poluvreme 9:18.

Meč je odigran u okviru 3. kola Super lige. Ovo je druga ubedljiva pobeda Leskovčana na gostovanjima u novoj sezoni.

Dubočica je od početka bila u vođstvu, do rezultata 3:3 u 5. minutu Proleter je stizao do izjednačenja. Sve posle toga bilo je u znaku leskovačkih „vukova“ koji su već do kraja prvog poluvremena osigurali osvajanje novih bodova na gostovanju u Zrenjaninu.

Za najboljeg igrača utakmice zvanično je izabran Andrija Atanasković, kapiten Dubočice.

Trener Dubočice Đorđe Teodorović pružio je šansu i mladim igračima. Interesantan je podatak da se čak 13 igrača leskovačkog superligaša upisalo u strelce, među njima i golman Kocić. Kod domaćina je Aleksandar Rudić postigao 7 golova.