Superliga (M) – Dinamo prošetao Zrenjaninom!

0
258

Rukometaši Dinama su gostovali Proleteru u 13. kolu Super lige i slavili su veliku pobedu protiv „fenjeraša“ sa 24:38 (11:20).

Igrači Dragana Markovića su od samog početka diktirali tempo i posle 10 minuta igre vode 1:5. Posle 20ak minuta igre bilo je 9:17. Već je bilo jasno u kom će smeru otići utakmica da bi se na odmor otišlo sa 11:20.

U drugom poluvremenu je Proleter malo pojačao ritam ali jednostavno nije mogao protiv raspoloženih Pančevaca. Na kraju 24:38.

PROLETER – DINAMO 24:38 (11:20)

Bukvić 3, Milošević 3, Pekas 1, Meliava 1, Đurašković 5, Rudić 10, Knežević 1, Ćorović (5/18 odbrana), Breti (8/31 odbrana).

Dornjei 5, Stamenković 1, Bogdanović 3, Perović 4, Čelica 3, Ostojić 4, Novaković 1, Čabrilo 2, Kostadinović 3, Jezdimirović 1, Pavlović 7, Grozdanić 4, Ćirović (10/22 odbrana), Jevremović (4/16 odbrane).