Superliga (M) – Crvena zvezda slavila protiv Dubočice 54!

0
271

Rukometaši Crvene zvezde Primobet ostvarili su pobedu nad Dubočicom 54 rezultatom 29:25 (15:11) u 20. kolu Super lige Srbije.

Crveno-beli su u završnici prvog poluvremena uspeli da se rezultatski „odvoje“ od rivala. Prvo je Kolundžić povisio na 13:10, a onda je Šmigić pogodio za 15:11 i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Gosti su odmah na početku drugog poluvremena uspeli da priđu na samo gol zaostatka, ali je Zvezda golovima Nenadića, Bujišića, Kolundžića i Šmigića uzvratila i povela sa 19:14. U nastavku meča izabranici Nedeljka Matića nisu dozvolili gostima da ugroze njihovo stečeno vođstvo i na kraju su zasluženo trijumfovali sa 29:25.

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET – DUBOČICA 54 29:25 (15:11)

Beograd – Dvorana: SC Šumice. Gledalaca: 80. Sudije: Filip Šorak i Stefan Berdić. Isključenja: Crvena zvezda 10, Dubočica 8 minuta. Sedmerci: Crvena zvezda 6(4), Dubočica 4(3). Crveni kartoni: Šmigić (Crvena zvezda), Petrović (Dubočica).

CRVENA ZVEZDA PRIMOBET: S.Radovanović, Horvat 1, Nenadić 4(4), Urta, Andrejević 1, Bogunović, Majes 1, Matičić, Šmigić 2, Bujišić 8, N.Radovanović, Šljukić 6, Pavlović, Kolundžić 5, Panovski 1, Kovačević. Trener: Nedeljko Matić.

DUBOČICA 54: L.Pavlović 3, Milićević 2(2), Radulović 6(1), Petrović, Trajković, Trako, I.Mitrović 1, Spasić 1, A.Mitrović, Atanasković 7, Ristović 1, M.Pavlović 1, Milošević 1, Anđelković, Kocić 2, Arđelan. Trener: Zlatko Petronijević.