Super B liga plej – of (M) – “Jezero” preduboko za crvenačke “Veverice”!

0
236

Mnogo zanimljivija utakmica odigrana je u hali „Jezero“ gde je gostovala Crvenka. Kikinda Grindex je u prvoj polufinalnoj utakmici Super B lige „Sever – Centar“ porazila crvenačke „Veverice“ posle preokreta sa 35:33 (16:17).

Četa Zorana Lovrea je odlično otvorila utakmicu i povela sa 6:10 u 13. minutu. Vladimir Cvijan je čuvao tajm – aut a iskoristio ga je u 27. minutu kada je Kikinda došla do kratkog vođstva a zatim je ponovo Crvenka preuzela vođstvo i na odmor odnela +1.

U drugom delu Kikinda je bila mnogo dominantnija. Posle 16 minuta bilo je +4 i to je domaćin pametno održavao sve do kraja utakmice kada Crvenka prilazi na 34:33 a zatim pogađa Panić i rešava sve dileme oko pobednika ove utakmice.

RK KIKINDA GRINDEX – RK CRVENKA JAFFA 35:33 (16:17)

Lisica 9, Trninić 1, Todorov 4, Vrgović 5, Panić 3, Stojanović 2, Tatari 1, Jovanović 7, Bošković 4.

Mirić 3, Račić 5, Vesković 2, Šveljo 4, Ivić 5, Bekić 3, Tomić 2, Medić 3, Feješ 6.