Super B liga (M) – Spartak nadigrao Sivac 69!

0
231

Rukometaši Sivca 69 i dalje ne znaju za pobedu u Super B ligi “Sever – Centar”. Sada su sigurno imali najteži zadatak jer u Sivcu gostovala ekipa subotičkog Spartaka koja je slavila sa 23:27 (12:16).

Sivac je samo jednom poveo na ovoj utakmici (3:2, 7. min) a zatim gosti preuzimaju kontrolu i polako koračaju ka pobedi. U 20. minutu je bilo 7:10 a zatim se na odmor ide sa 12:16.

Sivački “Panteri” su jako loše otvorili drugo poluvreme i Spartak odlazi na 12:19 gde se učinilo da rešava pitanje pobednika. U 43. minutu sledi nalet domaćina koji dolazi na -1 (19:20) a zatim se ponovo četa Slaviše Lakovića budi i na kraju zasluženo slavi sa 23:27.

RK SIVAC 69 – RK SPARTAK 23:27 (12:16)

Bosančić 4, Beslać 3, Vemić 2, Delibašić 2, Popov 5, Čabai 7.

Miskin 1, Kuburović 5, Laković 3, Potpara 3, Spremo 2, Cmiljanović 1, Bukvić 3, Spasić 3, Ćosić 6.