Super B liga (M) – Rudar i Šamot 65 podelili bodove!

0
252

Rukometaši Rudara su u 13. kolu Super B lige „Istok – Zapad“ odigrali veliki derbi protiv Šamota 65 i u poslednjim sekundama im je izmakla pobeda. Nakon 60 minuta igre usledila je podela bodova a rezultat je bio 31:31 (13:16).

Aranđelovčani su dobro otvorili utakmicu i poveli 1:3 da bi potom domaćin zaigao čvršće i vratio utakmicu u egal (4:4, 10. min). U nastavku se igra gol za gol a gosti ritam pojačavaju tri minuta pre kraja i na odmor idu sa +3 (13:16).

U nastavku se vodila velika borba. U 34. minutu je bilo +4 za Šamot a zatim se budi Rudar i u 49. minutu dolazi do izjednačenja (26:26). U nastavku se igralo gol za gol a prednost se selila sa jedne na drugu stranu. Poslednji gol dao je Radisavljević koji je i promašio vrlo bitnu kontru. Imali su domaći još jedan napad za popravni ali su arbitri dosudili nepostojeću pasivnu igru. Šamot je krenuo u napad, organizovao akciju i preko D. Jelenića upisao vrlo važan bod. Na kraju realnih 31:31.

RK RUDAR – ORK ŠAMOT 65 31:31 (13:16)

Murina Ad. 2, Radisavljević 6, Stojković 2, Ristić 3, Sovrlić 3, Aleksandar Stojanović 8, Dimitrijević 1, Milošević 2, Nedeljkov 1, Vještica 2, Aleksa Stojanović 1.

Ilić 7, D. Jelenić 2, Radosavljević 5, Živojinović 4, Spasić 5, Krejović 2, Avramović 6.