Super B liga (M) – Priboj savladao Vlasotince!

0
493

Kao što smo i očekvali, 10. kolo Super B lige “Istok – Zapad” nam je donelo puno naboja. U Priboju je gostovalo Vlasotince i posle sjajne partije protiv Šamota gde su uzeli bod, sada Vlasotinčani nisu mogli protiv pojačan ekipe Priboja. Domaći Priboj je slavio veliku pobedu 23:20 (12:9).

Igrači Dejana Ćubića su posle pobede u Beloj Palanci odigrali vrlo dobro i ovu utakmicu. Priboj ni u jednom trenutku nije dozvolio Vlasotinčanima da povedu a u 24. minutu je već bilo jasno kome će pripasti bodovi (10:6). Pokušali su gosti da se vrate u utakmicu i uspevaju da na odmor odu sa -3.

U drugom poluvremenu Vlasotinčani prilaze na -1 (14:13) a zatim ponovo Priboj hvata zalet i odlazi na 16:13. U nastavku gosti nisu mogli da pariraju i Priboj posle 22:18 slavi pobedu 23:20.

RK PRIBOJ – ORK VLASOTINCE 23:20 (12:9)

Matović 5, Đukić 3, Hadžović 4, Ćirković 4, Jevtić 5, Džokić 2.

Cvetković 2, Aleksić 1, Petković 1, Đorđević 1, Radivojević 6, Jocić 8, Vasić 1.