Super B liga (M) – Hajduk Veljko porazio kostolački Rudar!

0
435

Hajduk Veljko je u 4. kolu Super B lige “Istok – Zapad” dočekao kostolački Rudar i slavio veliku pobedu 29:26 (17:17).

Dragan Ajdačić je u Negotin poveo svih 16 igrača a u rosteru nije bilo najiskusnijeg Stojanovića zbog povrede. Gosti su dobro igrali tokom celog prvog poluvremena i u par navrata vodili  sa +3. Vraćali su se igrači Hajduk Veljka ali nikako nisu mogli da prelome u svoju korist i na odmor se ide sa 17:17.

Ponovo gosti pojačavaju ritam i u 35. minutu imaju +2 (18:20). Domaćin je zaigrao čvršće u odbrani i postepeno pojačavao ritam i u 42. minutu na semaforu stoji 24:22. Ajdačić je pozvao tajm – aut ali ni to nije urodilo plodom te doskorašnji Superligaš gubi sa 29:26.

RK HAJDUK VELJKO – RK RUDAR 29:26 (17:17)

Jovanović 4, Topalović 4, Marinković 1, Popović 1, Travar 6, Vujičić 1, Ćirić 6, Jelić 4, Milenković 2.

Murina 7, Radisavljević 5, Vještica 2, Milinčić 3, Nedeljkov 4, Dimitrijević 5.