Super B liga (M) – Goč Merkur odradio lakši trening protiv Morave!

0
321

U grupi „Istok  – Zapad“ Super B lige nismo videli iznenađenja a najzanimljiva utakmica za praćenje bila je ona u Trsteniku. Zbog zauzetosti hale je Goč Merkur dočekao „fenjeraša“ iz Velike Plane i zasluženo slavio pobedu sa 46:16 (20:8) što je najveća ove sezone. Ova pobeda nije puno značila Goču jer je ostao na drugom mestu gde će u polufinalu plej – ofa igrati protiv Šamota 65.

Kada bismo pogledali sam tok ove utakmice vidimo da se egal igrao samo 4 minuta. Već u 10. minutu su domaći pojačali ritam i otišli na 9:2 gde je bilo jasno šta se sprema gostima iz Velike Plane. U 20. minutu je četa Nenada Kraljevskog već bila na +10 da bi na odmor otišla sa +12.

U drugom delu se ništa značajnije nije promenilo te je domaćin brojao do 46 golova.

RK GOČ MERKUR – RK MORAVA 46:16 (20:8)

Maksić 2, Ilijin 5, Alavanja 6, Čolović 6, Lukić 1, Đukić 1, Antić 4, Popović 12, Mrda 4, Bošković 5.

Miljković 1, Stanić 4, Pavlović A. 1, Tomašević 2, Vižlina 2, Tasić 4, Pavlović U. 2.