Super B liga (M) – Crvenka i Inđija podelili bodove!

0
164

Vrlo zanimljivu utakmicu pratili smo u Crvenki. „Veverice“ su na otvaranju drugog dela prvenstva odigrale nerešeno sa Inđijom 27:27 (11:16) i sada su „spale“ na 5. poziciju.

Igrači Zorana Lovrea su jako loše startovali i dozvolili su Inđiji da pred 430 domaćih navijača povede sa 3:6. U nastavku su pokušali domaći da se vrate u utakmicu ali gosti izgledaju sjajno i u 18. minutu vode 7:11. Nastavljeno je u istom ritmu gde domaćin nije mogao da parira i u jednom trenutku Inđija vodi sa 9:15 da bi se na desetominutni odmor otišlo sa 11:16.

U nastavku se budi Crvenka i počinje polako da topi prednost Inđije. U 40. minutu je bilo 19:19 a zatim na kratko Crvenka vodi da bi se u narednih desetak minuta igrao egal. U 57. minutu Crvenka dodaje gas i vodi 26:24 a zatim ponovo se vraćaju gosti u željeni ritam i zasluženo dolaze do boda (27:27).

RK CRVENKA JAFFA – RK INĐIJA 27:27 (11:16)

Mirić 6, Račić 2, Vesković 1, Ivić 3, Bekić 7, Tomić 2, Medić 2, Feješ 4.

Draško 1, Mašić 1, Grozdić 3, Radovanović 5, Bogojević 12, Rakocija 5.