Super B liga (M) – Beogradski derbi pripao Lavovima!

0
408

Veliki beogradski derbi je odigran u okviru 4. kola Super B lige “Sever – Centar” gde su Lavovi dočekali Sinđelić i slavili pobedu 18:16 (12:10).

Igrači Zorana Todića su dobro otvorili utakmicu i posle 15 minuta igre vode 7:3. Činilo se da će nastaviti u tom ritmu ali gosti se vraćaju i na odmor se ide 12:10.

Drugo poluvreme je bilo totalno neefikasno. Obe ekipe su uspele da postignu po 6 golova što govori da je odbrana bila u prvom planu.

Kod Lavova su najefikasniji sa po 4 gola bili Vesković, Stanković i Milinković dok su gosti imali raspoloženog Popovića sa 5 golova.

SU LAVOVI – RK SINĐELIĆ 18:16 (12:10)

Vesković 4, Isaković 1, Stanković 4, Milinković 4, Jovanović 1, Stevanović 2, Cmiljanović 1, Petrović 1.

Kerkez 2, Popović 5, Stanković M. 2, Mandić Ilić 1, Stanković V. 1, Stanković P. 3, Zlatković 2.