Srpski internacionalci u inostranstvu (19.02.2024 – 26.02.2024)

0
421

Austrija: OHB Cup

Bregenz – HSG Graz 34:44

Đorđe Pisarić – 3

Jovo Budović – 1 (GK)

Austrija: HLA

Krems – HSG Graz 29:25

Jovo Budović – 9 odbrana

Handball Tirol – Alpla HC Hard 26:30

Dejan Babić – 7

Francuska: Starligue

Chartres – Nantes 28:28

Milan Bomaštar 9/33 odbrana

Aleksa Kolaković – 2/3

Vanja Ilić – 2/4

Toulouse – Dijon 44:41

Nemanja Ilić – 8/10

Uroš Mitrović – 1/1

Creteil – Saran 31:31

Todor Jandrić – 4/19 odbrane

Đorđe Đekić – 2/2

Francuska: Prolegaue

Valence – Nancy 30:23

Nemanja Grujičić – 2/2

Italija: Serie A

Sassari – Fasano 22:22

Kristijan Manojlović – 7

Marko Knežević – 8

Meran – Brixen 24:23

Danilo Milović – 5

Dragan Glišić Gligorijević – 1

Mađarska: NB I

Ferencvaros – Komloi 40:28

Aleksa Veselinović – 1/3

Gyongyosi – Veszprem 33:41

Aleksandar Tomić – 6/19 odbrana + 1 gol

Dragan Pešmalbek – 4/4

Budakalasz – Balatonfuredi 27:21

Stevan Sretenović – 4/ 7

Eger – PLER 28:24

Mitar Markez – 4/7

Filip Sunajko – 1/2

NEKA – Csurgoi 21:29

Aleksa Tufegdžić – 4/5

Mladen Krsmančić – 2/5

Szeged – Veszpremi KKFT 42:28

Miloš Mojsilov – 8/37 odbrana

Borivoje Đukić – 7/10

Nemačka: Bundesliga

Gummersbach – Leipzig 30:29

Tibor Ivanišević – 9 odbrana

Lemgo – Gummersbach 23:26

Tibor Ivanišević – 10 odbrana

Erlangen – Wetzlar 26:27

Nemanja Zelenović – 2/4

Flensburg –H. – Fuchse Berlin 31:31

Dejan Milosavljev – 5 odbrana

Mijajlo Marsenić – 4/5

Hamburg – Goppingen 33:31

Zoran Ilić – 2/7

Nemačka: 2. Bundesliga

Huttenberg – Vinnhorst 28:34

Milan Mažić – 3/3

Minden – Elbflorenz 21:31

Danilo Radović – 6/9

Vinnhorst – Hamm-Westfalen 24:34

Milan Mažić – 1/5

Aue – Dormangen 24:33

Marko Vignjević – 5/8

Portugal: Andebol 1

Povoa – Belenenses 26:31

Uroš Marković – 4/5

Rumunija: Liga Nationala

Potaissa Turda – Minaur Baia Mare 33:31

Janja Vojvodić – 2/2

CSM Bucuresti – CSM Constanta 25:34

Strahinja Stanković – 4/4

Zoran Nikolić – 1/3

Suceava – Dinamo Bucuresti 36:40

Vladimir Cupara – 4/20 odbrane

Aleksandar Cenić – 3/4

Steaua Bucharest – Timisoara 29:27

Krsto Milošević – 6/12

Filip Marjanović – 8/9

Tomislav Stojković – 5/27 odbrana

Cluj – Buzau 26:28

Ivan Mošić – 9/11

Mihajlo Mitić – 1/6

Luka Mitrović – 1/1

Minaur Baia Mare – Vaslui 28:23

Nemanja Vučićević – 4/5

CSM Focsani – Potaissa Turda 31:34

Saša Marijanac – 5/7

Stefan Trkulja – 1/1

Slovačka: Extraliga

Modra – Zahoraci 19:33

Lazar Ristić – 5

Igor Žunić – 3

Povazska Bystrica – Bojnice 41:31

Nemanja Živković – 6

Prešov – Topolčani 42:18

Vladan Arizanović – 5

Miroslav Jovanovski – 4

Dušan Vukadinović – 1

Lazar Gugolj – 1

Slovenija: Slovenian Cup

Moškanjci/Gorišnica – Trebnje 22:40

Ignjat Nešić – 4/6

Slovenija: 1. NLB liga

Krka – Slovan 32:30

Veljko Stanojević – 5/6

Krka – Škofljica 37:23

Veljko Stanojević – 5/6

Gradec – Trebnje 30:29

Vuk Milenković – 2/2

Ognjen Karlaš – 1/2

Ignjat Nešić – 5/6

Španija: ASOBAL

Puerto Sagunto – Puente Genil 30:31

Luka Krivokapić – 6/23 odbrana

CD Bidasoa Irun – La Rioja 36:25

Marko Jevtić – 1/1

Švajcarska: NLA

Zurich – Kriens 26:31

Igor Čagalj – 3/3

Geneve – St. Gallen 29:32

Miljan Ivanović – 10/14

David Knežević – 1/3

Turska: Superlig

Konya – Besiktas 27:39

Mihajlo Radojković – 6

Trabzon – Besiktas 34:42

Nikola Arsenić – 3

Mihajlo Radojković – 2

Spor Toto – Sakarya 33:36

Darko Stevanović – 2

PRATITE NAS:

  • tik-tok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here