Srpski internacionalci u inostranstvu (04.12.2023 – 10.12.2023)

0
395

Austrija: HLA

Alpla HC Hard – HSG Graz 40:28

Dejan Babić – 2/4

Nemanja Beloš – 9/11

Đorđe Pisarić – 2/5

Handball Tirol – Fuchse 35:23

Tomas Nenadić – 4/6

Finska: SM-liiga

Riihimaen Cocks – SIF 44:22

Davor Basarić – 5

Francuska: Starligue

Dunkerque – Chartres 32:28

Vanja Ilić – 5/8

Aleksa Kolaković – 4/6

Milan Bomaštar 8/33 odbrana

Nimes – Toulouse 34:27

Nemanja Ilić – 8/8

Uroš Mitrović – 1/2

Francuska: Proleague

Valence – Cherbourg 28:30

Nemanja Grujičić – 1/1

Italija: Serie A

Sassari – Meran 15:29

Kristijan Manojlović – 5

Danilo Milović – 2

Dragan Glišić Gligorijević – 1

Fasano – Conversano 29:26

Marko Knežević – 12

Mađarska: Hungarian Cup

Bekesi – Pler 31:36

Filip Sunajko – 7/8

Budakalasz – Komloi 32:29

Stefan Ranisavljević – 4/6

Mađarska: NB I

Szeged – Budakalasz 39:29

Stefan Ranisavljević – 3/5

Gyongyosi – Tatabanya 25:26

Aleksandar Tomić – 10/35 odbrana + 1 gol

Balatonfuredi – Telekom Veszprem 21:46

Stevan Sretenović – 3/6

Milan Gostović – 1/3

Dragan Pešmalbek – 1/1

Csurgoi – PLER 35:30

Aleksa Tufegdžić – 5/6

Mitar Markez – 4/7

Mladen Krsmančić – 2/4

Veszpremi KKFT – Eger 24:21

Borivoje Đukić – 2/11

Nemačka: Bundesliga

Fuchse Berlin – Goppingen 29:29

Dejan Milosavljev – 12 odbrana

Nemačka: 2. Bundesliga

Aue – Bietigheim-Metterzimern 27:31

Marko Vignjević – 3/3

Hagen – Aue 37:30

Marko Vignjević – 3/4

Nordhorn-Lingen – Vinnhorst 30:30

Milan Mažić – 8/9

Portugal: Andebol 1

Sporting – Madeira SAD 32:24

Radule Radulović – 2/4 odbrane

Rumunija: Liga Nationala

Potaissa Turda – Steaua Bucharest 33:30

Janja Vojvodić – 1/1

Krsto Milošević – 8/11

CSM Bucuresti – Buzau 34:34

Mihajlo Mitić – 4/8

Ivan Mošić – 4/11

Luka Mitrović – 1/1

Minaur Baia Mare – Dinamo Bucuresti 30:37

Vladimir Cupara – 3/19 odbrana

Steaua Bucharest – Cluj 28:29

Krsto Milošević – 4/11

Vaslui – Potaissa Turda 29:29

Nemanja Vučićević – 6/6

Janja Vojvodić – 1/2

Slovačka: Extraliga

Zahoraci – Topolcany 32:40

Lazar Ristić – 6

Igor Žunić – 5

Vladan Arizanović – 7

Dušan Vukadinović – 5

Miroslav Jovanovski  – 5

Konstantin Krupniković – 2

Slovenija: 1. NLB liga

Krka – Dobova 35:29

Marko Nikolić – 6/7

Veljko Stanojević – 2/3

Gorenje – Slovan 33:29

Branko Predović – 1/1

Martin Varga – 1/1

Gradec – Krka 25:34

Vuk Milenković – 2/3

Marko Nikolić – 5/5

Celje – Jeruzalem Ormož 34:27

Vukašin Antonijević – 2/3

Slovenija: Slovenian Cup

Ribnica – Gradec 27:30

Vuk Milenković – 4/4

Ljubljana – Trebnje 18:31

Ignjat Nešić – 2/3

Španija: ASOBAL

Ademar – Atl. Valladolid 27:22

Marko Milosavljević – 1/1

Puerto Sagunto – CD Bidasoa Irun 26:32

Marko Jevtić – 3/3

Švajcarska: Schweizer Cup

Basel – St. Gallen 32:31

David Knežević – 2/3

Švajcarska: NLA

Zurich – Bern 29:27

Igor Čagalj – 6/6

Bern – Kriens 27:27

Miloš Orbović – 1/2

Pfadi Winterthur – Zurich 29:33

Igor Čagalj – 4/5

St. Gallen – Geneve 33:28

David Knežević – 16/23

Miljan Ivanović – 2/5

Turska: Superlig

Besiktas – Koycegiz Belediye 44:29

Nikola Arsenić – 3

Mihajlo Radojković – 1

Bahcelivler – Besiktas 29:51

Nikola Arsenić – 4

Mihajlo Radojković – 2

PRATITE NAS:

  • tik-tok

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here