Sloga porazila Aleksinac posle preokreta!

0
217

Rukometaši Sloge iz Petrovca na Mlavi su dočekali ekipu Aleksinca i slavili pobedu sa 29:26 (11:13).

Igrači Mihajla Mihajlovića su jako loše igrali u prvom poluvremenu i to su iskoristili gosti. Iako su poveli sa 3:0 to ništa nije značilo jer je usledio preokret u 10. minutu (3:4). Održavali su gosti odstojanje i na odmor su odneli +2.

Iskustvo i veća želja su presudili u drugom poluvremenu. Aleksinac je stao i jednostavno nije imao ideju kako da parira raspoloženom domaćinu. U 52. minutu Sloga dolazi do vođstva 23:22 i to održava do kraja gde slavi pobedu i zadržava se na 1. mestu.

Kod gostiju je Petar Cako postigao 6 golova dok je pobednički sastav do pobede vukao kapiten Borko Đorđević sa 9 golova.