Seson Ren iznenadio Nant!

0
544

U prvom meču nove sezone Kiril Lazarov i Nant gostovali su kod Seson Rena i neočekivano su poraženi sa 27:29 nakon velike borbe i neizvesnosti.

Domaći su odlično počeli, poveli sa 3:0, a nakon samo sedam minuta bilo je 7:3. Efikasna igra se nastavila, ali Nant nije imao rešenje za sjajnu igru protivnika. Tek u poslednjim minutima prvog dela, Nant je prvi put poveo i na poluvreme otišao sa vođstvom 15:13.

Drugo poluvreme je bilo maksimalno izjednačeno, igralo se uz stalne promene vođstva obe ekipe, a u poslednjim minutima došlo je do nerešenog rezultata. Ren je pogodio za 28:27, Nant je imao napad za izjednačenje, nije uspeo da ga realizuje te Ren dolazi do velike pobede.

Kire Lazarov je meč je završio sa šest golova, sa maksimalnom efikasnošću sa sedam metara. Postigao je svih pet sedmeraca, ali u ključnim trenucima meča nije uspeo da postigne pogodak i spasi svoj tim od poraza.

Kod domaćina najefikasniji je bio Robin Molinije sa 6 golova.