RUS SRPSKOG POREKLA NAJJAČA KARIKA U OMSKU – Vračevič vodio Viktor do velike pobede!

0
311

Retko pišemo o ruskoj ligi a sada imamo veliki povod. Igrač koji ima srpsko poreklo je vodio svoju ekipu do velike pobede, ali krenimo redom.

Stavropoljski Viktor gde igra Radomir Vračevič koji ima srpske gene je imao teško gostovanje u Omsku (3.200 km) ali je zahvaljujući reprezentativcu Rusije slavio veliku pobedu 32:35 (13:14).

Tokom celog prvog poluvremena smo gledali egal utakmicu. Gosti su se probudili sredinom poluvremena i prvi put otišli na +2 (6:8). Tu prednost su održavali do 25. minuta a zatim se Omsk budi i na odmor ide sa -1.

U drugom poluvremenu smo gledali mnogo ujednačeniju igru a prvi put gosti u tom delu igre imaju +2 (25:27). Nisu posustali te su nastavili u istom tempu da bi potom bilo 29:32 gde je već bilo jasno kome će pripasti bodovi. Na kraju velika pobeda gostiju za sredinu tabele.

SKIF – VIKTOR 32:35 (13:14)

Sočnik 6, Poltavski 11, Stepanov 6, Kajumov 2, Kiseljev 2, Borisov 3, Jankovski 5, Ankudinov (4/19 odbrane), Kostenko (3/14 odbrane), Maslov (1/9 odbrana)

Bolotin 2, Mazurov 4, Nekrasov 4, Beljajev 3, Haritonov 3, Maksimov 2, Gakame 1, Lukinov 3, Pasenov 5, Grocki 1, Vračević 6, Lisenko (7/25 odbrana), Tretinko (4/17 odbrane +1 gol).