Rukometaši Hajduka iz Čuruga pružili podršku deci oboleloj od Daunovog sindroma!

0
1147

Krenula je i TRLS „Sever – Zapad“ gde su snage odmerile ekipe Hajduka iz Čuruga i Titela iz istoimenog mesta.

Rukometaši Hajduka su na ovoj utakmici nastupili u različitim čarapama kako bi pružili podršku deci oboleloj od Daunovog sindroma.

U sportskoj hali „Žabalj“ bilo je veoma neizvesno. Samo u prvom poluvremenu je Titel držao sve u svojim rukama gde se poluvreme odlazi pri rezultatu 9:13.

Drugi deo igre bio je u znaku gostiju do samog kraja a onda su se „umešali“ domaći igrači i pred sam kraj utakmice uspeli da izjednače rezultat (23:23) gde je usledila podela bodova.

Kod domaćina najefikasniji je bio Predrag Vujkov sa 9 golova dok je goste predvodio Strahinja Ćurćić sa 15 golova.

Utakmicu su sudili Aleksandar Sokić i Marko Batinić iz Novog Sada. Delegat je bio Lazar Miškov iz Bačke Palanke.