Prva liga “Zapad” (M) – Zlatar posle preokreta porazio Župu 54!

0
219

Rukometaši Zlatara su posle poraza od Lokomotive slavili veliku pobedu protiv Župe 54 i tako se vratili u kolosek te i dalje postoji šansa za viši rang. Domaćin je slavio pobedu 31:28 (15:19).

Dobro je Zlatar otvorio utakmicu i poveo 4:2 a zatim sledi neshvatljiv pad što koristi aleksandrovački sastav i odlazi na 6:9. U nastavku su pametno gosti igrali i održavali prednost da bi na odmor odneli +4.

„Smešio“ se novi poraz Zlataru i to bi verovatno značilo kraj nadanjima za viši rang. Ipak, budi se domaći sastav. Stegli su u odbrani, u napadu nisu žurili i polako su topili prednost Župe 54. Sa 17:22 su domaćini došli na 25:22 i tako pokazali koliko mogu ove sezone. U nastavku je prednost samo rasla da bi nakon 60 minuta semafor pokazao 31:28.

RK ZLATAR – RK ŽUPA 54 31:28 (15:19)

Bujišić 9, Zečević 4, Bojanović 4, Džekulić 4, Rakonjac 1, Veljković 7, Rajić 2.

Petković 3, Cvetković 1, Mihajlović 5, Jozić 7, Ćosić 6, Pribaković 3, Jovančević 2, Mladžić 4.