Prva liga “Zapad” (M) – Šamot 65 II slavio protiv Paraćina!

0
242

Mladi rukometaši Šamota 65 su u okviru 17. kola Prve lige „Zapad“ odigrali utakmicu protiv iskusnije ekipe Paraćina i revanširali se za poraz iz prvog dela prvenstva. Četa Zvonka Paunovića je slavila sa 30:25 (16:13).

Utakmica je počela u ritmu gol za gol a potom se u 20. minutu budi domaći sastav i sa 12:12 odlazi na 15:12. Do kraja su obe ekipe postigle po gol i na odmor se ide sa +3 za domaći sastav.

U drugom poluvremenu je Šamot dodao gas i na 10 minuta pre kraja vodio +5 (25:20). Domaćin je nastavio u istom ritmu i u 56. minutu je već bilo jasno kome će pripasti pobeda (29:22). Oba trenera su počela da rotiraju i na kraju je domaći sastav zasluženo slavio sa 30:25.

RK ŠAMOT 65 II – RK PARAĆIN 30:25 (16:13)

Milanović 2, Božić 2, Jakovljević 3, Đorđević 6, Lukić 2, Ašić 5, Milenović 4, Vlajković 5, Šećević 1.

Stanković 3, Milanović 4, Milojević 3, Stanojević 2, Radenović 3, Stefanović 2, Poskurica 3, Stevanović 3, Zarić 2.